Laboratorium badawcze – kontakt

Zapraszamy do kontaktu, jeśli poszukują Państwo rzetelnego wykonawcy różnego typu pomiarów związanych ze szkodliwością środowiska pracy i środowiska ogólnego. Zapewniamy najwyższy standard usług i atrakcyjne ceny.
Siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie, a swoją ofertę kierujemy do podmiotów z całego kraju.
Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego – za jego pośrednictwem mogą Państwo zadać dowolne pytanie związane z naszą działalnością. Czekamy również na Państwa telefony oraz maile – nasi eksperci są do Waszej dyspozycji.

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.lbg.waw.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Laboratorium Badawcze Monika Gawin, Bokserska 1 02-682 Warszawa, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem lbg@lbg.waw.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny