O FIRMIE

LGB – o nas

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w pomiarach mających na celu przede wszystkim kontrolę zgodności środowiska pracy z wymogami BHP. Swoją działalność rozpoczęliśmy od wykonywania pomiarów pola elektromagnetycznego (PEM). Na starcie zaufali nam operatorzy telefonii komórkowej Play i Polkomtel, z którymi do dziś łączy nas ścisła współpraca. Praca na wysokości (na dachach i wieżach antenowych) stanowi dla nas codzienność. Kolejnym naszym krokiem było poszerzenie Zespołu oraz inwestycje w sprzęt pomiarowy, które umożliwiły nam wykonywanie pomiarów pola elektromagnetycznego w szpitalach przy urządzeniach medycznych (diatermie chirurgiczne, diatermie rehabilitacyjne, lancetrony, magnetroniki, rezonanse magnetyczne) oraz w zakładach przy urządzeniach przemysłowych (zgrzewarki, piece indukcyjne). Dodając do usług pomiary PEM dla obiektów energetycznych (linie wysokiego napięcia, GPZ, transformatory), możemy powiedzieć, że badamy całe spektrum pola elektromagnetycznego występującego w środowisku pracy oraz w środowisku ogólnym.

młody zespół
zespół ludzi

Szeroki zakres badań: nie tylko pole magnetyczne

Kolejnym etapem w działalności naszej firmy było poszerzenie kompetencji o wykonywanie dokumentacji środowiskowej (kwalifikacje przedsięwzięcia, analizy środowiskowe) oraz dokumentacji technicznej (projekty techniczne, modernizacje instalacji radiokomunikacyjnych), które bardzo szybko zyskały uznanie naszych Klientów. Czując potrzebę dalszego rozwoju, poczyniliśmy kroki, aby wykonywać pomiary hałasu oraz czynników chemicznych w stanowisku pracy i środowisku ogólnym.

Stale podnosimy nasze kwalifikacje, aby zawsze świadczyć usługi o najwyższej jakości i zgodnie z aktualnymi przepisami. Klienci w szczególności cenią czytelność naszych sprawozdań oraz pomoc przy wypełnianiu dokumentacji BHP (karty i rejestry badań). Oferujemy również przystępne ceny, które stanowią jeden z ważniejszych czynników przy decyzji o podjęciu współpracy.