Pomiary hałasu – Warszawa

Wykonujemy zaawansowane pomiary hałasu. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, który – dzięki doświadczeniu naszych pracowników – gwarantuje wiarygodne i miarodajne wyniki. Zajmujemy się pomiarami hałasu w środowisku pracy. Nie ograniczamy się jednak do BHP. Prowadzimy także pomiary hałasu w celu ochrony środowiska ogólnego. Wykonujemy szereg prac związanych z dokładnym określeniem poziomu hałasu w różnych warunkach, zależnie od potrzeb naszych klientów.

Jakie pomiary hałasu oferujemy?

Oferujemy profesjonalne pomiary hałasu w środowisku ogólnym. Dotyczą one między innymi:

  • hałasu przemysłowego (instalacje, urządzenia i zakłady przemysłowe),
  • hałasu komunikacyjnego (drogi, linie kolejowe i tramwajowe),
  • hałasu lotniczego (lotniska).

Zajmujemy się pomiarami hałasu w środowisku pracy. Podczas analiz wykonywanych w ramach BHP sprawdzamy hałas na stanowiskach pracy. Na podstawie tego parametru dobieramy odpowiednie ochronniki słuchu dla pracowników. Przykładamy dużą wagę do tego, aby pomiary hałasu w środowisku pracy wykonywane były w sposób rzetelny, zgodny z aktualnie obowiązującymi normami. Przeprowadzamy również pomiar pola elektromagnetycznego

W ramach naszej działalności zajmujemy się także akustyką budowlaną. Na podstawie wyników naszych badań możliwe jest dobranie odpowiednich rozwiązań, skutecznych w eliminacji hałasu i pogłosu. W tym zakresie oferujemy:

  • pomiar hałasu w budynkach mieszkalnych i obiektach użyteczności publicznej,
  • pomiar czasu pogłosu.