Dokumentacja środowiskowa i techniczna – Warszawa

Uzupełnieniem naszych usług pomiarowych jest profesjonalna dokumentacja środowiskowa i techniczna. Zajmujemy się sporządzaniem fachowych dokumentów analitycznych oraz technicznych, w tym również kompleksowych projektów. Przygotowana przez naszą firmę dokumentacja środowiskowa i techniczna wyróżnia się wysoką jakością i szczegółowością. Przygotowywana jest przez osoby specjalizujące się w branży, posiadające odpowiednie kwalifikacje oraz będące na bieżąco z aktualnymi przepisami prawa w tym zakresie.

Jakie dokumenty przygotowujemy?

Oferowana dokumentacja środowiskowa i techniczna, powstająca na bazie prowadzonych przez nas pomiarów pola elektromagnetycznego obejmuje między innymi:

  • kwalifikacje obiektów telekomunikacyjnych zgodnie z wymogami prawa ochrony środowiska,
  • analizy rozkładu promieniowania pola elektromagnetycznego od instalacji radiokomunikacyjnych,
  • projekty techniczne, rozbudowy, modernizacji instalacji radiokomunikacyjnych.

W ramach usługi wykonywania dokumentacji środowiskowej i technicznej staramy się dostarczyć naszym klientom rzetelne raporty oraz analizy. Dokładamy wszelkich starań, aby były one przygotowane solidnie i fachowo. Chcemy także, by były czytelne i zrozumiałe dla odbiorców. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie zaoferować klientom najwyższej jakości dokumentację, zgodną z aktualnymi przepisami prawa, spełniającą wszelkie wymagania urzędowe. W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pomiaru formaldehydu, pomiar czasu pogłosu oraz usługami dotyczącmi akustyki budowlanej.